Linessa xx
![]() |
Van pillanat, amikor ítélni kell.
|
Szemeim rémülten pattannak ki, zihálva emelem fel a fejem, s hirtelen nem értek semmit. Körülöttem még mindig ugyanúgy szól a zene, az emberek táncolnak, előttem pedig Lucy és Shane trécselnek.
-Nem láttam még embert, aki bealudt egy disco kellős közepén. - röhög fel David, miközben a kezembe nyomja az alkohollal telt poharat.
Hülyén pislogok a srácra, s úgy érzem magam, mint akinek az imént kimosták az agyát.
Mi a fasz volt ez?
A kezemben lévő pohár megremeg, ezért inkább leteszem az asztalra, és felpattanok a helyemről. Lucy a heves mozgolódásra felkapja a fejét, csokibarna szemei értetlenséget sugároznak.
-Mennünk kell.-mondom a legfelső emeletet bámulva, ahol még mindig ott ácsorognak azok az emberek, és ezek szerint a zavaró álmom előtt is ezt tették.- Kik azok?
Mind a hárman követik a tekintetem a szürke fémkorláthoz.
-Bizonyára kanos pasik, akik onnan szemlélik a csajokat. Ha így folytatod a bámulásukat, nagy a valószínűsége, hogy kiszúrnak.- vonja meg a vállait Shane.
Erre gyorsan megszakítom a figyelést, a bensőmet fura, meleg bizsergés lepi el.
-De egyenruhában? Haza.Akarok.Menni. És neked is jönnöd kell, Lu. Rossz érzésem van.
Próbálok a legmeggyőződőbben alakítani, és a lehető legkétségbeesettebb fejet vágni - nem kell erőlködnöm.
-Jól van srácok, azt hiszem mi megyünk. - adja meg magát a barátnőm, mire belőlem megkönnyebbült sóhaj szakad fel.
Meglepetésemre nemcsak a lány mászik ki a boxból, hanem követi őt a másik kettő fiú is. Hülyén nézek rájuk, miközben a kijárat felé közelítünk, mindannyian.
-Ti...
-Hazaviszünk titeket.
-Minek? - a szavak akaratlanul csúsznak ki a számon, az átlagnál nyersebben.
Nem foglalkozok az oldalamba maró kezekkel, égető pillantásom le nem veszem Shane és David arcáról, akik megállnak egy fekete bmw előtt.
-Komolyan azt hiszitek, hogy befogunk szállni oda? - bökök a kocsira - Nem is ismerünk titeket!
-Mikor lettél te ilyen tüzes, cica? De oké, felőlem mehetünk gyalog is. - a zöld szemű srác nyugodt marad.
-Miért olyan fontos egyáltalán ez a haza-kisérősdi? Egyedül is odatalá...
-Gwen úgy érti szívesen megyünk veletek, ha én vezethetek, ugyanis rajtam kívül mindannyian ittatok, jól mondom?
Ismét megnyugodok, és ezután rögtön bepattanok a kávészínű ülések közé, míg Lucy elfoglalja a helyét a kormány mögött. Mellé Shane ül, s nagyon úgy veszem észre, hogy a barátnőm kezdi jobban megkedvelni a kendős fiút, mint azt, aki most szorosan mellém szegődik.
Pár perccel ezelőtti ellenségességem szertefoszlik, helyébe lép a kellemetlenség. Be vagyok szorítva az ajtó, meg David teste közé, úgy, hogy még a nyamvadt visszapillantó tükörből sem lehet minket látni. Francba, tudtam hogy sántikál valamiben. Túl helyes.
Egy darabig megkísérelek a kivilágított városra koncentrálni, ám ez csak addig megy, még meg nem érzem a combomra csúszó kezet. Kisebbet rezdülök az érintésre, automatikusan húzom arrébb a lábam, mire a srác halkan felkuncog, de elveszi onnan.
-Úgy látszik nem ittál eleget. - súgja a fülembe, szőkésbarna tincsei csikizik az arcom oldalát.
-Hagyd abba, David. - sziszegem, s arrébb lököm - Részeg vagy, ráadásul nem is ismerjük egymást!
-Ugyan már, bébi. Te is tudod, hogy engem az nem érdekel.
Ahogy ez a mondat elhagyja a száját, az eddiginél is közelebb jön. Előre akarok kiáltani a barátnőmnek, de egyáltalán nem érdekli sem őt, sem pedig Shane-t, hogy mi történik itt hátul, a számat pedig gyengéden befogják.
Lehunyt szemekkel zárom ki a valóságot, ám mikor a totálisan bebaszott fiú a szoknyám alá nyúl, erőteljesen a tenyerébe harapok.
-Basszameg! - kiabál fel hangosan, megfeledkezve magáról.
-Mi az istent ordibálsz, Dave? - korholja le a haverját a göndör, s hátrafordul.
Egyből kiszúrja a túlpirult, rémült arcomat, meg a kissé feljebb gyűrődött szoknya részt. Kőszobor módjára bambul engem, majd végül frusztrált tekintetét a halántékát dörgölő zöldszeműre veti. Idegesen tátog neki valamit, amiből nem tudok leolvasni semmit, de úgy néz ki David megértette, mert a következő pillanatban a hátsóülés túloldalára húzódik, bár a szemeiben csillogó izgalom nem múlik. Megborzongok.
-Mi volt ez a nagy csend? - szólal fel Lucy, miután legnagyobb megkönnyebbülésemre, leparkol a kolesz kapuja előtt.
Választ sem hagyok magam után, faltörő kos módjára rontok ki a kocsiból, és gyors előkapom a kulcsot.
-Hé, várj már meg! - rikolt Lu - Hova sietsz?
Ameddig bénán a zárral vacakolok, Shane és a barátnőm könnyedén utolér.
-Beszélhetek veled? - ragadja meg a csuklóm a fiú, megállítva a kezem remegését.
Ránézek, és megnyugodok. Józan ábrázatában nem bujkál semmiféle hátsó szándék.
A szemem sarkából Lucy-ra nézek amolyan engedélykérésképp, mire csak annyit mondd hogy fent találkozunk, és kezeit a kulcsért nyújtja.
-Figyelj, bocs David miatt - kezdi, láthatóan zavarban van - Teljesen elveszti a fejét ha iszik. Tudtam, hogy nem lett volna szabad hagynom, hogy melléd üljön hátra.
-Nem a te hibád. Igazából lehet, csak túlreagáltam a dolgot...
-Erre ne is gondolj - rázza meg hevesen a fejét, így göndör fürtjei jobban szétállnak - Majdnem olyat tett, amit te nem akartál. Ezt hívják erőszaknak. De holnapra megjavul, és...
-Nem! Nem akarom többet látni! Elakarom felejteni ezt a napot...
Egy rövidebb szakaszos csend áll be, aztán a srác némán bólint, s visszaindul a bmw-hez. Pont azon vagyok, hogy végre bemenjek, de akkor utánam kiált.
-Izé...mondd meg Lucy-nak, hogy majd hívom.
Könnyeimmel küszködve kibökök egy 'oké'-t, majd hátat fordítok. Lucy mindig a rendes fiúkat fogja ki. Mindig nekem jutnak a bunkó parasztok, akiket csak a szex érdekel. Bár tudnám, miért.
Rendkívüli módon, a kollégium előterében még ég a villany, és az iskolaigazgató beszélget valakivel az egyik sarokban. Idegesnek tűnik, kezeivel mutogat a fiúnak, ezért is kíváncsiságom legyőz engem, és megtorpanok. Jobban szemügyre veszem a nekem háttal álló alakot. Fekete haján hátulról is látszik, hogy zselézve van, rakoncátlan tincsekben meredezik a plafon felé. Vékony alakján kissé lötyög a sötétszürke póló, s ahogy lejjebb halad a tekintetem, megpillantom a bordó kendőt. Basszameg! Torkomban dobogó szívvel próbálok felsuhanni a lépcsőn, de rémültségemnek hála meglököm a kabátokkal teli fogast. Csatt.
Mindketten egyszerre néznek felém. Zavartságomat leplezve féloldalas mosolyra rántom a számat.
-Uhm, bocsánat Mr.Grey. - habogok, igyekszem kerülni a kendős égető pillantását. - Felállítom, és megyek is...
-Ó nem, Gwendolyn! Bár nem díjazom a késői zajongást, most pont jókor jött. Jövő évtől ez a fiatalember is az iskolánk tagja lesz, és jó lenne megmutatni neki a kollégiumot, meg persze a környéket. Természetesen nem most, hanem a holnapi nap folyamán.
-Én... - kifogásért kutatok, azonban a fekete hajú rohadt szexin rám kacsint. A lábaim kocsonyákká válnak, pirulásom takarásaképpen lehajtom a fejem - Rendben, holnap körbevezetem Őt.
Ó istenem, mire vállalkoztam?
-Helyes, helyes - bólogat megkönnyebbülten a góré, aztán összecsapja a tenyerét - Na, mindketten, fel a saját szobátokba.
Várj mi?
Az arcom erőteljes grimaszba torzul, ahogy a srác mellém lépked, s egyszerre indul fel velem a lépcsőn.
Feszengek a közelségében, na, meg azt is furának találom, hogy szerintem több mint 18, és középiskolába jön? Valami nagyon nem stimmel.
-Csinos kendő - nyögöm. Jézusom! Én teljesen meghibbantam? Nem vagyok komplett.
Mintha egy másodpercre lefagyna gyaloglás közben, de nem adok neki túl nagy jelentőséget.
-Kell valami szín is. -mosolyog szívdöglesztően - Vigyázz ott a...
Késő. Egy jól - oké, nem túl jól - irányzott mozdulattal sikeresen neki megyek a szobám ajtajának.
Szégyenemben a tenyerembe temetem a borzalmasan forró arcomat, ezt követően pedig minden szó nélkül benyomom, és be is csapom magam mögött a bejáratot.
.jpg)
Én vagyok az egyetlen olvasód akinek egész végig Ashton járt a fejében :')
VálaszTörlésUHH NA MOST KAPOK IDEGBAJT *w* MEGÖL A KÍVÁNCSISÁG!!! ♥
(ha összejönnek nem olvasom tovább :'DD nehogyelhidd xd )
Puszillak Vani :-*
Lizi ♥
ez ellen nincs kétségem Lizi:D ♥
TörlésJaj ne kínozz.
VálaszTörlésOlyan PER-FECT
Hamar kövit
Egy szóval ez a blog: FANTASZTIKUS ♥
Ha jót akarsz magadnak hamar hozod a kövit.:D
Tudod hogy szeretlek.<3
27-én lesz új rész, de jót akarok magamnak..xd Köszönöm ♥
TörlésJessus mariszka! :3
VálaszTörlésNe kínozz. Ez baromi jó...nem nem! Oltári. Ultrakirály. FANTASTIC. Imádom! Gyorsan következőt! :)x
Oh, köszönöm szépen♥♥
Törlés